16 Nisan 2013

Piranha Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

5 nisanda internet üzerinden tablet aldım 10 gün içerisinde arızalandı. Garantiye göndermek için kargo bilgisi öğrenmek için firmayı aradım mesai saatleri olmasına rağmen 1 saat içerisinde tüm denemelerime rağmen telefon çalmasına rağmen cevap verilmedi. 2. saat içerisinde telesekretere bağlanabildim müşteri hizmetlerine bağlanmam için 8 kişinin sırada olduğunu tekrarladı en son sıra bana geldiğinde telefon meşgule düştü, yanlışlıkla olduğunu düşünerek tekrar aradım bu sefer 12 kişi bekledim sıra yine bana geldiğinde yine meşgule düşürüldü. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bundan dolayı kargo bilgilerini de alamadım.

Harun 103 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Harun 22 Şubat 2014

    Haha tam bir komedi firması şikayet tarihimden 9 ay sonra cevap yazdınız ya bu herşeyi özetliyor aslında. Gerek kalmadı kırıp attım çöpe.

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön