Piranha Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

Burak K. |

Piranha'nın sitesinden gönderdikleri ürünü bozuk olduğunu belirttim. Adres verdiler Yurtiçi Kargo ile gönderdim bana demediler şu kargo adresiyle gönderin diye bende onlarla gönderdim. Ertesi gün kargo arıyor Piranha'nın ücreti ödemediğini benim ödeyeceğimi iyi tamam öderiz dedim. Gidip ücreti ödedim. Sonra Piranha yapıldığına dair mesaj atıp kargoyla biz göndereceğiz gönderici ödemeli dedi. Kargo geldiğinde kargo şirketi Piranha'nın ödemediğini benim ödeyeceğimi söyledi.
Hadi onuda ödedik bu durumu yine Piranha'nın sitesinden müşteri hizmetlerine mesaj attım A*** E. diye bir çalışanınız mesajlarıma cevap vermek yerine saygılar yazıp duruyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözm

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Burak K.
  18 Mart
  18:46

  Oto cevaplarınız bizi öldürüyor. Şikayet var sistemi keşke böyle cevap veren firmaları karalisteye alsa.

 • Burak K.
  21 Şubat
  22:46

  12 Eylül 2013 17:01 yaptığım şikayet üzerine şimdik cevap vererek benden destek no mu bekliyorsunuz ? ne bu saçmalık. çalışanınızın adını verdim bakın görün. ben bu zamana kadar piranhanın destek talep kodunu saklamıyorum.

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Burak K.
  16 Eylül
  17:59

  Cevap yok...