Piranha MP3 Player'a Yükleme Yapamıyorum!

Alev A. |

Piranha marka müzik çalara şarkı atmak istiyorum ama açılan ekran şarkıları kaydetme sırasında sayfadan atıyor. Diskte hata var diyor, onar diyorum tekrar sayfadan atıyor. Biçimlendirme yaptım ama olmadı. Acil bilgi dönüşü yapar mısınız. Firmanın resmi web sitesine 20.10.2013 tarihinde yazmış bulunduğum mesajın Takip No: 64341 olmasına rağmen dönüş yapmadılar. Lütfen ilgilenir misiniz. Üstelik 24 saat içinde dönüş yapılacaktır yazıyor 5 gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı.

Etiketler :

TV - PC Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.