16 Mayıs 2013

Piranha Klavye Arızalı Sorunu Giderilmiyor!

Daha öncede ben bu firmayla sorun yaşadım navigasyon cihazını da attım problem çözülmeyince şimdide bir klavyesini mecburen aldım ama oda daha takar takmaz bilgisayara arızalı çıktı 2 kez gönderdim servise aynen sorun yok diye geri geliyor. Nasıl sorun yoksa nasıl bakıyorlarsa.

Ben kutusunu açıyorum takıyorum bilgisayara usb aygıt tanınmadı diyor onlarda taksa bilgisayara sorunu görecekler ama takmıyorlar bile. Bu kadar sattılar arıza durumunda destek veriyorlar.10 liralık klavye bana açtığım telefonlar ve kargo masrafıyla 50 liraya geldi. Telefonda da santraldeki kayıttan başka kimseyle görüşemedim.

Nevra 90 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Nevra 21 Şubat 2014

    Ben bu şikayet 16 mayıs 2013 te yazmışım size yeni cevap veriyorsunuz müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğiniz buradan belli 1 klavyeyi ben 2.kez arenaya gönderdim zaten tarafınızdan problem yok denildiği için bana geri gönderdiler klavyenin kendi ne kadar ki ben 2 kez kargo parası ödedim birde .bir dahada kargo parası verip gönderemem .o zaman bu işi çözmek için ne telefonla size ulaşabildim ne buradan döndünüz .o klavye artık çöpte .

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön