Piranha Garantili Ürünün Kargo Ücretini Servis Karşılamadı

Nedim S. |

Arızalı ürünü kargoya verdim tamiri yapıldı dendi geri gönderdiler. Geldiği zaman kargo ücretini benden aldılar. Kargonun içinden tablet çıktı şarj aleti çıkmadı. Birkaç gün sonra şarj aletimi de gönderdiler onunda kargo ücretini ben ödedim teknik servisteki personelin şarj aletini koymayı unutmasından kaynaklanan sorunun da ceremesini ben çektim. Bugünde Piranha teknik servisi garantiye ilk karşı ödemeli gönderdiğim cihazın kargo ücretini ödemeyi kabul etmemiş kargo firması ücret istemeye dükkanıma geldi. Bord değişti yazmışlar formda. Şuan aynı sıkıntı devam ediyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 25 Şubat
  13:09

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr