Piranha Garantili Ürünün Arızası Giderilmiyor!

Kadir G. |

Piranha marka navigasyonum daha önce usb port girişi yüzünden makina garantiye gitti, ürünüm fiziksel hasar var garanti dışı diyerek istisna yapıldı ve tamiri yapıldı diyerek geri geldi, aynı ürünlerden Usb Port kısmından tekrardan arıza yaptı, zorlama var denilerek 50 tl ücret istenildi vermediğim ve garantili olduğu ve garanti sürecinin devam ettiğini belirterek ödeme yapmayacağımı belirttim. Fakat ürünüm tamir edilmeden aynen geri yollanıldı, bu arada kargo ücretlerini de ben karşıladım. Ayrıca, bir üründe garanti süresi kapsamında, aynı arıza 3 kez tekrarlarsa dördüncüsünde değişim hakkınız doğar. Mağdur durumda olduğumu ve Piranha markasına yakışmayan davranışta bulundu şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • Kadir G.
  12 Mart
  13:03

  Teşekkür ederim Navigasyonu değştirdim dahada Piranha almam

 • 21 Şubat
  09:52

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Kadir G.
  26 Mart
  12:38

  O Kadar sağlam firma ki şikayetlere cevap verme tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Bizde tüketici olarak gereken her türlü reklamı yapmakla mükellefiz...