Piranha Garantili Tabletimin Şarj Sorunu İçin Ücret İsteniyor.

Rahmet M. |

Piranha Business tab 7’’ tablet seri numarası: pcp44733037. Bu cihazın şarjında problem var tam temas etmiyor. 3. kez servise gönderiyorum. Bana: tespit edilen arızalar voltaj düzensizliği. Cihaz garanti dışı yapılanlar 21.03.2014 ücretli servis hizmeti verilecek mail atıldı. Adaptör 25 TL diye mesaj geldi. Adaptör orijinal ve çalışıyordu zaten. Problem temasındaydı. Yani elimle tutarsam şarj oluyor, bırakınca şarj ışığı sönüyor. Garantili ürün için ne hakla benden ücret talep ediliyor?

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmet M.
  09 Mayıs
  14:14

  Bana bu cevabı yazmadan önce bir bakın, okuyun, verdiğin siteye kendin gir dene, müşteri nereye tıklayacak, nereye yazacak bir bak arkadaş.
  http://destek.piranha.com.tr diye link verdin ben burdan nereye yazacam. hangi bölüme tılamam lazım.
  Çalışan adaptörüde bozdunuz gönderdiniz, ki mesele adaptörde değildi. 2-5 TL maliyeti olan adaptöre utanmadan 25 TL istediniz. AYIP.

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 02 Nisan
  13:16

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr