23 Eylül 2013

Piranha DVD Playerın Arızası Giderilmiyor!

NT'den aldığım Piranha DVD player 3 defadan fazla CD okuyucusu arıza vermesine rağmen sorunum giderilmedi. En son gürültülü de olsa CD okuyordu. Benden tekrar ürünü istediler. CD'yi gürültülü şekilde çalıştırdığını yetkiliye söyledim. Ürün geri geldiğinde ise tamamen çalışmaz olmuş maillerimede cevap yazmıyorlar.

Kaan 163 Okunma

Cevaplar

 • Kaan 08 Nisan 2015

  Piranha sorunu çözmekten ziyade işi yokuşa sürüyor. 3 defa servise giden ürünü değiştirmeyen firma olarak kendilerinde hata yokmuş gibi bir tavır sergiliyor. En son firmaya tamir için gönderdim. Sorun giderildi dedikleri ürün tamamen çalışmaz durumda bana geldi.

 • Kaan 19 Mart 2015

  Piranha marka DVD evimde halen bozuk durumda bekliyor

 • Kaan 24 Mayıs 2014

  hiç sevmedim

 • Kaan 24 Mayıs 2014

  Yukarıda da görüldüğü gibi daha önce 4 veya 5 defa belki daha fazla göndermeme rağmen bir türlü sorunum çözülmedi. Aksine en son gönderdiğimde ise tamamen çalışmaz bir durumda geri gönderdiler. Satış sonrası hizmetlerini sevmedim.

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön