Piranha Değişimi Yapılan Tabletin Ses Sorunu Var!

Mesut Ş. |

Mart 2013'te Vatan Bilgisayardan bir adet Piranha Busines 10.1 tablet aldım ve bu tablet yaklaşık bir ay sonra tableti kullandığım esnada kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Ben bu tableti garantili olması sebebi ile Piranha yetkili servisine gönderdim ve bu alet 30 Nisanda ellerine geçti.

Çok uzun çabalardan sonra ve defalarca aramam neticesinde bana tamir edemedikleri gerekçesi ile yeni bir ürün gönderdiler tam 48 gün sonra ve en az 15 kez aramamdan sonra gelen bu ürünü açtığımda da bu kez bu ürününde sesinin çıkmadığını gördüm yani ya hoparlörü yok ya da bozuk. Bu sorunu gidermek için 50 TL'ye USB'li harici hoparlör aldım yinede ses yok.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:53

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Mesut Ş.
  26 Haziran
  18:56

  Piranha dan tarafıma dönülmedi zataen böyle bir firmanında dönmesini beklemiyorum