15 Mayıs 2014

Piranha Cihaz 1 Hafta Kullanıldı Kapandı Açılmadı.

Piranha cihazı İstanbul Anadolu Yakası Bimeks Ataşehir'den 20.03.2014'de 210,00 TL'ye aldım. 1 hafta kullanıldıktan sonra şarjı bitti ve kapandı bir daha açılmadı. Cihazı aldığım yere verdim. Servise yolladım 10-15 gün sonra arandım; cihazınızın anakartı yanmış servis ücreti 150,00 TL'dir Tamir edelim mi, kabul etmedim, cihaz aracı firma Bimeks'e geldi. Gidip oradan teslim aldım, cihazımın yenisi ile değiştirilmesi, yada garanti kapsamında tamir edilmesini istiyorum.

Abdurrahim 970 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahim 18 Haziran 2014

    1-Yukarıdaki değerlendirmemdende anlaşılacağı üzere Piranha markası benim hayatımdan çıkmıştır. 2-Cihazımı farklı bir şarj ile jarj etmeye çalıştım şarj aldı doldu ve şuan kullanıyorum. Oysaki Servisin bana cevabı 150,00.-TL karşılığı YANAN ANA KARTIN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKTİĞİ SÖYLENDİ. 3-PİRANHA YI BU SEVİYESİZ VE HİLE DOLU DAVRANIŞINI DA AYRETEN DAVA VE ŞİKAYET EDECEĞİMİ BİLMİŞ OLUN.

  • Piranha Temsilcisi16 Haziran 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Abdurrahim 20 Mayıs 2014

    Merhabalar; Pirhana ile telefon görüşmesi sonucu, yapabilecek bir şeyimiz yok, yada 150,00.-TL karşılığında tamiri kabul edeceksiniz. Şikayet hakkınız saklıdır dedi. İlgilerinizi bekler , iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön