14 Temmuz 2014

Piranha Bozuk Çıkan Tablet!

Piranha'dan aldığım tablet 2 kez aynı arızayla tamire gitti. 1. arızada tamir edilip gönderildi.
2. arızada tablet bana ulaşmadığı gibi, 3 hafta sonra ben zorla ulaşınca; garantili ürünüm için hemde daha önce aynı arızayı tamir etmelerine rağmen bu defa tamir için para ödemeniz gerekiyor yada 120 TL'ye size yenisini yollayalım dediler.

Arızalı tablet nerede onun cevabını veremiyorlar bu arada! Parayı ödedim tablet bugün geldi. Arızalı tabletimin yarısı boyutunda küçücük bir tablet! Şarj edip kullanmak istedim gelen ürünü, dokunmatik ekranı bozuk. Sitelerinden yeniden yazdım. Toplamda 500 TL gibi bir para ödedim bozuk tabletlerine.

Paramın iadesini istiyorum.

İsmail 2.521 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 17 Temmuz 2014

    Ben şikayetimi bahsettiğiniz link üzerinden uzun uzun ilettim zaten ilgili müşteri temsilcinize. Boyutunu bilmeden aldırılan küçük boydaki bozuk tableti de bu hafta kargo ile size geri gönderdim. Özet olarak bu kadar mağduriyetime karşılık, firmanızla artık güven sorunu da yaşıyor olmam sebebiyle! ya paralarımın iadesini (ilk aldığım tablete ödediğim ve ikinci kez tamir edemediğiniz için gönderdiğim 120,00 TL) ya da ilk aldığım tabletin sıfırlanarak teslimini istiyorum.

  • Piranha Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön