29 Mart 2013

Piranha Arızalı Ürünün Değişimi Yapılmıyor!

2 ay önce aldığım Piranha marka tablet için artı para ödeyerek 2+3 yıl garanti yaptım (piranha plus üyeliği). Bu süre içerisinde tabletim toplam 3 kez arızalandığı için servise gitti. Piranha plus paketinde arızalı ürün evden ücretsiz alınıp tamiri müteakip ücretsiz eve teslim hizmeti var ancak ürün geri geldiğinde kargo ücretini ben ödedim. Ayrıca arıza bildirim formuna cihazın gerçek arızası yerine "cihazda sorun yok" gibi ibareler yazıyorlar ki tüm hatayı tüketiciye yıkıyorlar. Biliyorsunuz garanti kapsamında aynı arızanın üç kez tekrarlaması değişim sebebi. O yüzden arıza yerine "sorun yok, yazılım güncelleme veya genel bakım" gibi ifadeler yazıyorlar. Telefona da kimse cevap vermiyor.

Önder 330 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön