14 Mayıs 2013

Piranha Arızalı 10 Günlük Ürün İçin Servis Ücreti İsteniyor!

15/04/2013 tarihinde aldığım Piranha business tab7 marka ürün kargodan geldiğinde çok güzeldi, fakat bir süre sonra baktım ekranın bir köşesi oynuyor. Neyse çocuğum üzülmesin diye 15 gün bekledim, çocuğun hevesi geçti fakat bu arada da ekran ve kasa birleşim yerinin tam oturmadığını bu yüzden oynama olduğunu gördüm. Tek sorun buydu, ve bende servisine gönderdim.

06/05/2013 7 gün sonra bir mail atarak power tuş 50 TL yazmışlar, garanti dışı demişler. Böyle şey olur mu, 15 günlük ürün tek arızası kasanın açık durması idi. Ayrıca 30 gün içinde arızalandığı takdirde kusurlu ürün sayılarak değişimi iadesi gerekirdi, ve ben kendilerine değişim istiyorum demiştim.

İlker 178 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • İlker30 Haziran 2013

    servis hizmeti güzel değildi. bir ürün 20 gün bekletiliyor. tamir edildi diye gözüken ürün 10 gün sonra kargolanıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön