Piranha 1 Aydır Arayan Soran Yok!

Hasan D. |

HTC marka telefon kullanıyorken Piranha navigasyon ürününü mağazadan indirdim ve lisansını satın aldım. Şimdi telefonumu değiştirdim ve Samsung Note 2 aldım. Lisanslı ürünümü yeni telefonumda kullanmak istiyorum ve bir türlü aktive edemiyorum.

Noceply@piranha.com.tr. Adresine şikayetimi bildiren bir mail gönderdim. 52600 takip numarasıyla işleme alındığını bildiren bir mail aldım. 1 ay oldu ne aryan var ne soran. 08503337764 nolu müşteri ilişkileri de bekleyenler arasında 12.sırada olduğumu söylüyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  13:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  http://destek.piranha.com.tr

 • 21 Şubat
  09:54

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Hasan D.
  20 Ağustos
  13:24

  Ne mail le ulaşabildim ne de telefonla ulaşabildim.cevap da alamadım.tekrar olsa piranha navivasyon u kesinlikle tercih etmem.