08 Haziran 2013

Pınar Süt Kaynatılırken Patladı!

Eşim gece oğluma süt kaynatırken birden ufak bir patlama oldu. Ben bir şey kırdı ya da bir şey düşürdü zannettim. Bana dedi ki süt patladı. İlk başta inanmadım sonra kendim Cezveye süt koydum ve beklemeye başladım. Gerçekten de süt ısındıkça ufak ufak patladığını farkettim. Ve sonra büyük patlama oldu.

İnternetten araştırdığımda benimle aynı sorunu yaşayan başkaları da varmış. Yetkililer o kişiye sütü karıştırarak kaynat demişler. Çok tuhaf bir açıklama.

Sinan 1.071 Okunma

Cevaplar

  • Pınar Et ve Süt Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, S.Ş.'ye ait şikayeti tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayın S.Ş. ile konu hakkında görüşülmüş olup kendisine bilgi verilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla Pınar İletişim Merkezi 444 76 27

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı11 Haziran 2013

    Merhaba, bundan birkaç gün önce evde sütü ısıtırken patladığını söylemiştim. Bugün Pınar Süt'ten bir yetkili gelerek elimizdeki sütü aldı. Gelirken ayrıca Pınar ürünlerinden bir sepette hediye getirdi. Ben Pınar'ın ürünlerini güvenerek alan bir insanım. Bu süt olayı güvenimi çok ciddi şekilde sarstı, yani bir süt nasıl patlar içinde nasıl bir kimyasal reaksiyon oluştu da süt patladı çok düşündürücü. Ama firmanın ilgili olması beni çok mutlu etti. Kendine yakışır şekilde davrandı. Pınar süt ürünlerini kaynatırken dikkatli olun, çünkü süt yanığı hafife alınacak bir yanık değil, özellikle küçük çocuklarınızı sütü kaynatırken kesinlikle uzak tutun. Ben bu kazayı şükürler olsun ki ucuz atlattım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön