15 Aralık 2014

Pınar Süt Isıtırken Tavana Kadar Patladı.

Pınar markalı light yarım kg olan karton kutuda süt almıştım. Isıtmak için cezveye koydum ve mutfaktan odaya geçtim. Bir süre sonra bomba patlar gibi ses ile mutfağa koştum ve cezvede bir damla süt kalmamış. Üstelik fırının üstü tertemiz olduğu halde mutfak tavanı olduğu gibi süt lekesi ile berbat olmuştu.

Hiçbir anlam veremedim ve mutfakta olmadığıma şükrettim. Silerken daha kötü olduğundan ve o şekilde kalamayacağı için mutfağımı bu nedenle badana yaptırmak zorunda kaldım. Bir daha da asla ama asla Pınar Süt almam. Böyle bir şey olanaksız gibi geliyor fakat sadece benim başıma gelmediğini şikayetlerden de okuyunca Pınar markasına güvenilmeyeceğini kesinlikle anlamış oldum.

Fulya 1.970 Okunma

Cevaplar

  • Fulya 16 Ocak 2015

    Telefon ile konuşulacak bir durum yok şu tarih itibariyle. Mail ile bu soruna neyin sebep olduğunu belirtebilirsiniz (size mail yazdım adresi belirtmiş oldum). Süt neden patlar? Sadece bilmek istediğim budur. Üzerinden zaman geçmiş bir konuda geriye dönük durum düzeltilmesi söz konusu olmayacağına göre bu olayın nedenini burada yanıt vererek de belirtebilirsiniz.

  • Pınar Et ve Süt Temsilcisi16 Aralık 2014

    "Sayın Fulya Ş. şirketimize ilettiğiniz konu ile ilgili sizinle görüşebilmek ve daha aydınlatıcı bilgi verebilmek amacıyla size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı bizlere e-posta ile iletirseniz çok memnun oluruz." Saygılarımızla, Pınar İletisim Merkezi 444 76 27 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön