02 Mayıs 2013

Pınar Süt Cinsiyet Ayrımı Yapıyor!

Standart Pınar ürünlerinin ambalajlarında, çeşitli renkler kullanılırken, light ürünlerde, sadece pembe rengi kullanılmasından şikayetçiyim, eminim çoğu erkek ve kadın da bu ayrımcı yaklaşımdan şikayetçidir.

Neden light ürünlerde sadece "pembe" renk kullanılmaktadır bunun cevabını ilgililerden almak istiyorum. Sene olmuş 2013 hala 1970'lerden kalma zihniyet. Çok sevimsiz. Aynı tavırda olan emsalleri gösterme komikliğiyle cevap verilmez umarım.

Devrim 192 Okunma

Cevaplar

  • Devrim13 Mayıs 2013

    Tam da tahmin ettiğim gibi,"Efendim,firmamız,"bayan" kullanıcıları etkilemek amacıyla light ürünlerde pembe rengini tercih etmektedir,pembe renginin estetik,feminen değerleri temsil ettiği düşünüldüğü için ve dünyada da böyle bir trend oldugu için pembe renk kullanılmaktadır gibi tam da beklediğim bi cevap verildi.Hatta,beklediğimden daha da cinsiyetçi yaklaşımda olduklarını anlamış oldum.Öncelikle "bayan" değil "kadın" olmalı,sonrasında light ürünleri kullanan erkekler de var bunun farkına varmalılar.Konuyla ilgili bilgi verilmesi,rahatsızlıgımla ilgili gereğinin yapıldığı anlamına gelmiyo.

  • Pınar Et ve Süt Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, D.D'ye ait şikayeti tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz Sayın D.D ile konu hakkında görüşülmüş olup kendisine bilgi verilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla Pınar İletişim Merkezi 444 76 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön