01 Kasım 2017 #9744428

Pınar Su 19 Litre Damacana Yosun Tuttu

İkametgahım değiştiği için kullandığım eski firmanın olmayışı sebebiyle Pınar Su kullanmaya başladım. Zaten geçiş aşamasında damacana başına 5₺ değişim ücretiyle bir sıkıntı yaşadık. Şikayetimi söylediğimde de müşteri hizmetlerinden kaliteli bir su markası oldukları için kendi bidonlarının piyasa değeri olduğunu söylediler. :)


Asıl konu yeni evimizde sürekli cam sürahiler, şişeler yosun tutuyordu. Ben de düzgün kullanın veya temiz kullanın diye aileme kızıyordum. Ancak bugün evdeydim ve damacanayı ben değiştirdim ve bir şey fark ettim. Damacanın altında, su pompasının uç kısmında, hatta damacanın altında kalan suda yosun vardı. İşin kötüsü biz bu suyu aylardır içiyoruz. Şirketin yetkililerinden dolum tesisindeki arkadaşa kadar, kalite kontrol bölümündeki arkadaşlardan dağıtım yapan arkadaşlara kadar soruyorum; siz bu suyu çocuğunuzun ve ailenizin içmesini ister misiniz? Resimler aşağıda!

Oğuzhan 3.010 Okunma

Cevaplar

  • Pınar Su Temsilcisi29 Mart

    Şirketimize ilettiğiniz konu ile ilgili sizinle görüşebilmek ve daha aydınlatıcı bilgi verebilmek amacıyla web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Pınar İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön