31 Ekim 2016 #6808432

Pınar Su Personel Davranışı!

28.10.2016 tarihi saat 17.15 de Yavuz Sultan Selim CD. (Ana yol) Üzerinde tren hattında kırmızı ışıklarda beklerken 1. Köksal Sk (Tali Yol) üzerinden gelen 64 ld 3** plakalı Pınar Su dağıtım aracı şoförü tarafından üzerimize sürmüştür ve yolumuzu kesmiştir. Aracı kullanan kişinin aynı anda da telefon ile görüşme yaptığı tespit edilmiştir. Pınar Su sattığı suların yanında taşıma personelinin davranışından da sorumludur. İlgili firma uyarıyı yapmak zorundadır. İçinde olduğumuz aracı kız kardeşim kullandığı için sanırım dağıtım şoförünüz bizi eksik, kadın ve ikinci sınıf görerek böyle bir işlemde bulunmuştur. Gerekli özrün tarafımıza ve uyarının ilgililere iletilmesi gerekmektedir.

Seyfettin 3.591 Okunma

Cevaplar

  • Seyfettin04 Kasım 2016

    Size ulaşmak istemiyorum. Sadece başıbozuk bir firma olduğunuzu insanların görmesini sağladım. Bu bana yeter... Sizin çalışanlarınız bir kadın şoföre karşı bu şekilde bir davranışta bulundular.

  • Pınar Su Temsilcisi04 Kasım 2016

    Şirketimize ilettiğiniz konu ile ilgili  sizinle görüşebilmek ve daha aydınlatıcı bilgi verebilmek amacıyla web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden  firmamıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön