20 Temmuz 2013

Pınar Su Bodrum Bölge Müdürü Beni Su Vermemekle Tehdit Ediyor!

Ben Bodrum Akyarlar'da Ongun Süper Marketin sahibiyim. Bodrumda 13 yıldır market işletiyorum ve 0.5 L Pınar Suyu 0.25 Kuruşa, 1.5 Lt Pınar Suyu 0.50 kuruşa satıyorum. Bu fiyatlarım nedeniyle Bodrum Bölge Müdürü Z***** Bey ve yanında bir kişiyle beraber dükkanıma gelip eşimi ve kızımı su fiyatlarını düzeltmezseniz size su vermeyeceğiz diyerek onları tehdit etmiş vekorkutmuştur. Konuşurken mimiklerine sahip olamamış çok kaba davranmıştır ve bizi dinlemek de bile zorluk çekmiştir.

Bu olayların hepsi kayıt altına alınmıştır. O kişiden (Z****) şikayetçiyim. Önceden şarap ve peynir o kişiden (Z****) ben hiçbir mal almıyordum. Sanırım Pınar'ın gölgesi altında bizden intikam alıyor.

Muharrem 7.442 Okunma

Cevaplar

  • Pınar Su Temsilcisi15 Kasım 2013

    Değerli Tüketicimiz, İletmiş olduğunuz konuyla ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Konuyla ilgili görüşmek için 444 76 27’yi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Pınar İletişim Merkezi

  • Muharrem24 Temmuz 2013

    Pınar Su Bodrum Bölge Müdürü ile ilgili şikayetimize(tehdidine) herhangi bir çözüm üretilmedi. Pınar Su tarafımıza cevap vermemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön