02 Temmuz 2015

Pınar Et ve Süt Pınar Aç Bitir Reklamını Güncellenmeli!

Pınar Aç Bitir ürünün reklamını neredeyse 3 yıldan beri yayınlıyor ve güncellemiyor. Reklamda bakkalda bir bayan alışverişe geliyor, bütün ürünleri 48-50 gram istiyor en sonunda o mavi gözlü saçı olmayan şaşkın bir yüz ifadesi olan bakkala Pınar Aç Bitir rica ediyorum diyor bakkalda onu da böleyim diyor. Bayan müşteri reklamın sonunda Pınar Aç Bitir hiç kalmıyor tam geliyor diyerek reklam burada bitiyor.


Bu reklamın yayından kaldırılmasını ve güncellenmesini istiyorum. Sürekli Pınar ürünlerini tüketiyoruz çünkü Pınar kaliteli bir markadır. Pınar çocuk süt reklamında ürünleri yerlere koyup futbol kalesi yapılıyor. Çünkü sonuçta bu bir nimet ekmek yerde bulsak yüksek bir yere koyarız.

Birol 679 Okunma

Cevaplar

  • Birol09 Temmuz 2015

    Pınar Müşterisinin Sözünü Dinlemedi Reklamı Yayından Kaldırmadı Bütün Kanallarda Şaşkın Bakışlı Bakkal Ve her şeyi Gram Olarak İsteyen Bayan Müşterinin Olduğu Reklam Yayınlanmya Devam Ediyor. Böyle Bir Kaliteli Markanın Bakkal Rekamı Yapması Yakışmıyor.

  • Pınar Et ve Süt Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli tüketicimiz, Pınar olarak, tüm tüketicilerimize her zaman en sağlıklı, en lezzetli ve en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimizde olduğu kadar reklam filmlerimizde de titizlikle çalıştığımızı ve bu çalışmalarımızın sizin fikirlerinize göre aynı titizlikle devam edeceğini belirtir, yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürlerimi sunarız. Saygılarımızla, Pınar İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön