04 Eylül 2015

Pınar Et ve Süt Yoğurdun İçinden Bilin Ne Çıktı!

Kayın pederime ait markette satılan kova yoğurtlardan birini eve yemek için götürdük. Yoğurdun kapağını açmamız ile üzerinde et - bağırsak parçasına benzer bir cisim çıkmıştır. Firma elemanına gösterildiğinde o kadar doğal karşılanmıştır ki abi ver yenileyelim. İnsan sağlığını bozmak bu kadar ucuz olmamalı diye düşünüyorum.

Firma yetkililerine ne hikmetse ulaşamamaktayız. Yoğurdun tüm resim ve videoları elimizde söz konusu üründe hala bekletilmektedir. Gerekli her yere de şikayette bulunacağım. Ürünün stt-19-09-2015 pn-194521 Büyük ihtimalle yoğurtlarında jelatin kullanmaktalar ve içindeki ne jelatini acaba göreceğiz.

Adres: Mehmetçik cad. No:85/b Buca İşçievleri/İzmir

Hüseyin 550 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin10 Kasım 2015

  Firmanıza kaç kere iletişim bilgimi verince ulaşacaksınız acaba çok merak ediyorum

 • Hüseyin14 Eylül 2015

  Yoğurtlarında jelatin çıkmasını kabul etmek zor tabi

 • Hüseyin14 Eylül 2015

  Pınar gibi bir firmaya pes doğrusu. Hala dönecekler... Biz onlara gereken dönüşü yapacağız... Birde buraya resim yüklense kimse kullanmaz dı...

 • Hüseyin07 Eylül 2015

  Cuma günü aradım ürünü aldırmak istediklerini pzt geliriz demelerine rağmen hala bir gelen yok. İnsan sağlığı nın bu ülkede ne kadar ucuz olduğu belli... Yetkili birisinin gelip işi ciddiye aldığını bile görmek isterdim. Firma anlaşılan ürünlerinin satılmasını istemiyor. Rakip firmalar bu ürünün resim ve kendisini neden almak istediler acaba düşünüyorum şimdi.

 • Pınar Et ve Süt Temsilcisi04 Eylül 2015

  "Şirketimize ilettiğiniz konu ile ilgili sizinle görüşebilmek ve daha aydınlatıcı bilgi verebilmek amacıyla www.pinar.com.tr web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Pınar İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön