25 Nisan 2013 #1763444

Pierre Cardin YKM'den Satın Aldığım Deri Ceket Yırtıldı!

Ocak 2013 sonu Balçova YKM'den 000000516639958003 4/6/1/0/114404 26-01 fatura ID si ile bir adet deri ceket aldım. Nisan ayı başında bir kaç kez giydim. Deri Renginde ve deri kalitesinde farklılıklar hissettim. Ama önemsemedim. Fakat cebin üst tarafında, deriye bağlantı kısmından yırtılınca KONAK-İzmir YKM'ye 13/04/2013 tarihinde iade talebiyle baş vurdum.


Ceketin bağlantı noktası yan deriye denk getirmişler. Dikiş noktasına denk gelmediği için eller cebe girince yük ince deriye biniyor ve ince olan deri önce açılıyor ve yırtılıyor. Tasarım hatası mevcuttur. Ancak P. Cardin Firması değişimi kabul etmediğini, tamirat yaptığını bana ilettiler. Değiştirilmesini talep ediyorum.

Atalay 448 Okunma

Cevaplar

  • Atalay02 Mayıs 2013

    Pier Cardin'den değeri 1200 TL olan deri ceketimle ilgili daha somut ve yapıcı bir sonuç beklerdeim. Deri ceket il kullanımda yırtıldı, ancak tasarım hatası ve tekrar yırtılma riski olan ayıplı bir ürün kapsamında değerlendirilmesi gerkirdi. Çünkü cebin deriye bağlantı noktasından yırtıldı. Hiçbir cep, ince yan deriye bağlanmaz. cebe yük binince ince olan yan cep yırtılır. pier kardin müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, deri montu Marjinal derinin yaptığını, şikayeti geri alıp, bu firmaya yönlendirmem gerektiğini belirtti. Bu çok yanlış ve tehlikeli bir durumdur, Pier Cardin malının arkasında duramıyor demektir. Çünkü deri ceket PC markalı. Ben malı Pier Cardinden aldım, Marjinal Deri den değil. Alt taşaronu uygun ürün üretmiyor ise, sözleşmeyi iptal edecek, özür dileyip, markanın ve ürününün arkasında aslanlar gibi durmalıydı. Sorumluluğu taşarona atmamalıydı. Ben Aydınlı grup ürünlerinden alan bir insanım ve grubun yaklaşımı konusunda Aydınlı Grubunun tutumunu yadrgadım. Bence kalite politikasını gözden geçirmeli.

  • Pierre Cardin Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön