11 Temmuz 2013

Pierre Cardin Yanlardan Açılma Oldu!

06/06/2013 Tarihinde Kızılay AVM "ETİCHET" mağazasından 134,00 TL'ye aldığım Pierre Cardin ayakkabı 10 gün içerisinde her iki ayakta olmak üzere yanlardan açılma yaptı. Durumu mağaza yetkililerine bildirdim.


Ayakkabıyı incelemeleri üzere "Arıza Formu" ile bıraktım, "Arıza Formu"na özellikle tadilat istemediğimi belirttim ki zaten 10 günlük bi ayakkabı yanlardan açılma yaptığı takdirde yapıştırma yada dikiş yaptırma işlemini bende yaptırabilirim benim hatam olsa.


Sonuç olarak yapıştırılıp geri gönderilen ayakkabım hakkında Tüketici Hakları Mahkemesine başvurumu yaptım. Bundan sonrada Pierre Cardin markasının geçtiği her yerde tüketicileri bilinçlendirmek amaçlı bu şikayetimi dile getireceğim.

Kürşad 163 Okunma

Cevaplar

  • Kürşad15 Temmuz 2013

    Telefon görüşmesinde de belirttim; Gerçekten ilgilenecekseniz şikayetimi geri alabilirim diye, fakat bunuda dikkate almadınız. Sadece mağaza çalışanları için çözüme yönelik hareket etmiyorlar diyordum ama firma genelinde sıkıntı var. Politikanız çok yanlış umarım böyle devam edersiniz ki müşteri kaybı yaşarsınız!

  • Pierre Cardin Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Konu hukuki boyuta taşındığından firma olarak müdahale edemiyoruz. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön