Pierre Cardin Marka Sorunlu Gömlek

Aysel Aysel3 hafta önce

Eşime 23 Ağustos 2020 tarihinde Pierre Cardin marka iki adet pantolon iki adet gömlek aldık. Gömleklerin biri sentetik ve yakıyor, eşim bildiğin muşamba hiç hava almıyor diyor. Ürün tanıtım etiketlerinde her iki gömleğinde ; % 52 cotton % 48 polyester yazıyordu, bizde güvenerek aldık. Gömleğin biri sorunsuz sürekli giyiyor ama biri öyle değil. Pantolon' unda biri elastikiyeti olmayan bir ürün, çuval gibi esniyor. İlk giydiğinde çok şık ama tüm gün giymek için uygun bir ürün değil. Sonuç ;işe yanınızda yedek bir pantolon ve gömlek götürmek zorundasınız... Bilgilerinize saygılarımla.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aysel 6 gün önce

Kusurlu ürünü kabul etmeyen bir firma. Tüketici saf değildir, elastane kumaşın kalitesinin düşük olduğunu anlayabilecek kadar bilgi sahibiyiz... Saygılar.

profile-icon Aysel 1 hafta önce

Gömleğin biri % 100 polyester, ama etiketi % 52 cotton % 48 polyester diyor. Etiket ne yazıyorsa doğrudur. Pantolonun biri aşırı esniyor şalvar gibi oluyor, diğeri standart esniyor. Ama firma ne derse o, tüketici yalan söylüyor... Aydınlı firması kendi ürettiklerini kendi tüketsin.

profile-icon Aysel 1 hafta önce

Tüketiciyi dikkate almıyor Aydınlı gurup, gönderilen ürünü kim, nasıl test ediyor? Bakarak ürün test edilmez. Gönderdiğim pantolonu ve gömleği giyerek test etsinler. Aldığımız her iki üründen biri normal standartlarda, geri gönderdiğimiz değil... Ürünü kullanmak için aldık günlerdir firmada... Güven karşılıklıdır. Bundan sonra Aydınlı gurubun hiçbir ürününe güvenemem...

profile-icon Aysel 3 hafta önce

Pierre Cardin diye bir firma yok sanırım... İlgisiz firma, bizde bundan sonra onları yok sayariz. Saygılar.

profile-icon Aysel 3 hafta önce

Ürün tanıtım etiketleri

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler