10 Aralık 2018
Yorum Yap
#11271884

Pierre Cardin Kısa Sürede Deforme Olan Ürüne Kullanıcı Hatası Dedi!

06.10.2018 tarihinde Aydınlı Hazır Giyim'e ait Ankara Nata Vega AVM mağazasından Pierre Cardin marka takım elbise satın aldım. Aldığım takımı deneyerek ve beğenerek aldım. Aldığım esnada sadece pantolon paça boyu işlemi yapıldı ve ertesi gün teslim aldım. Teslim aldığımın ertesi günü de kullanmaya başladım ve basen kısmının dikişlerin açılmaya başladığını patlama noktasına geldiğini fark ettim ve bir daha kullanmadım akabinde ilk fırsatta Aydınlı Hazır Giyim'e ait Eskişehir Espark AVM mağazasına ürünü götürerek şikayetimi bildirdim. Beni kendilerinin çalıştığı AVM'de ki terziye yönlendirdiler.


Terzi bunun ürün kaynaklı olduğunu söyledi ve bende inceleme talep ettim. Hatta Espark mağazasında muadil bir ürün de denedim ancak böyle bir problemle karşılaşmadım fark ettim bir takım elbisenin incelenmesi için fabrikaya geri gönderilmesini talep ettim bu arada Espark mağaza gündüz müdürü akım elbise almam bak iyi hadi gerçekleştirmek için elinden geleni Zorlu'da çıkarmıştır bunu da belirtmek isterim ben Pierre Cardin takım elbise alırken markanın güvenilirliğine kalitesine güvenerek aldım mesleğim icabı sürekli takım elbise kullanan birisiyim bütün markalardaki bedenlerin hepsi aynıdır hemen hemen tüm markaları kullanırım ancak hiçbir marka da böyle bir problem yaşamadım.


Pierre Cardin büyüklüğüne güvenerek aldım deneyerek aldım ama ilk kullanımda fark ettim sıkıntı kendilerine geri göndermeme rağmen kullanıcı hatası dediler bir kere kullanmış olduğum bir malzemede nasıl bir kullanıcı hatası olabilir dikişlerin açılması gerek firmanın kendisi gerek Espark'ta ki gündüz müdürü gerekli kolaylığı gerekli anlayışı göstermemişlerdir mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Erkan Erkan 910 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler