02 Mayıs 2015
#3212572

Pierre Cardin İnternet Sitesinden Verilen Siparişlerim Eksik Gönderilmiştir

22.04.2015 tarihinde Pierre Cardin internet sitesinden 094416 sipariş No ile yapmış olduğum siparişimin içerisinde yer alan 6 adet üründen sadece 2 adetini 1 hafta sonra teslim etti. Ulaşılamayan çok kötü bir müşteri hizmetleri hizmetleri birimi var, uzun uğraşlar sonunda ulaşabildiğim ilgili kişinin vermiş olduğu cevap teslim edilmeyen ürünün ödemesi yapılacaktır dedikten sonra telefonu kapatmak olmuştur.


Müşterisine değer vermeyen Aydınlı Hazır Giyim A.Ş bünyesinde yer alan böyle bir seçkin markanın bu şekilde müşterisine davranma hakkı kesinlikle olamaz. Bu davranışlarından dolayı bu firmayı ve markasını kınıyorum. Unutmasınlar artık bu ülkede bilinçli tüketici kitlesi var.

Mehmet Mehmet 344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet24 Kasım 2015

  Müşteri hizmetlerinin çok kötü hizmet verdiğinin bir kanıtı daha Mağazadan kimse benimle iletişime falan geçmemiştir. Sadece cevap yazmış olmak için buraya cevap yazıyorsunuz. İnsanları aptal yerine koymayın bari sersemler. Şikayetin üzerinden 6 ay geçmiş lütfedip cevap yazıyorsunuz sonuç kocaman bir hiç. Yazıklar olsun diyorum.

 • Pierre Cardin Temsilcisi09 Kasım 2015

  Sayın İlgili, Konunun çözümü için müşterimiz ile iletişime geçilmiştir. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet12 Haziran 2015

  Pierre Cardin hatasını telafi edeceği yerde beni iki kere mağdur duruma getirmiştir. Göndermediği ürünün ödemesini kredi kartımdan taksitli olarak çekmek suretiyle işlem yapıyor. Sonrasında bana göndermediği ürün için para iadesini aynı şekilde bana taksitli olarak geri ödüyor. Böyle bir markanın bu şekilde müşterisini aptal yerine koymasını tahammül edemiyorum. Bu yapılan kepazeliği markanın bağlı olduğu Aydınlı Hazır Giyim a. ş Genel Müdürüne yazılı olarak şikayet edeceğim.

 • Mehmet06 Mayıs 2015

  Kendi sayfasından mesajla durumu yazılı olarak aktardığımda yanıt olarak çözüldü cevabı geldi fakat ben hala nasıl çözüldüğünü bilmiyorum. Müşterisine bu kadar saygısızca ve duyarsızca davranan başka bir marka görmedim. Bundan sonra kesinlikle bu markadan alışveriş yapmayacağım

Ziyaretçi Yorumları