31 Ekim 2016 #6824757

Pierre Cardin Botu İade Etmek istiyorum!

Ocak ayında Adana Yeni Koza mağazasından Pierre Cardin bot aldım. Sadece 1 kere giydim botun parmak bükümü olduğu yerde kırılma ve çatlamalar meydana geldi. Mağazaya götürdüm. Mağaza 4 kez firmaya gönderdiği halde değişim veya ücret iadesi yapılmadığı gibi her geldiğinde üzerinde hasarlar oluşarak ve hatanın kendinde olmadığını söyleyerek geri gönderildi. Ben hala giyemediğim botun borcunu ödüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim!

Zuhal 894 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal04 Kasım 2016

    Nasıl üretim kaynaklı olmadığını söyleyebiliyorsunuz siz bu kadar mı müşterinizle ilgileniyor ve kalite kontrolünüzü yapıyorsunuz aldığım ve götürdüğüm tarihlere bir bakın arada kaç gün giymiş olduğumu anlarsınız zaten eğer gerçekten kontrol etmiş olsaydınız o botun her size geliş ve dönüşünde hiç giymeden tekrar gönderildiğini her geri dönüşlerde de bir o kadar zedelenip daha kötü bir durumda bana geldiğini anlar müşterinizi ona göre yargılayarak sizin hatanız olmadığını söylerdiniz her yeri daha zedelenmiş ve çizilmiş durumda geliyor yazık size hiç yakıştıramadım ben bir bot kaybederim ama siz çok müşteri kaybedeceğinizi bilin... .

  • Pierre Cardin Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Müşteri memnuniyeti hizmet kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Müşterimize ait ürün ilgili birimimiz tarafından incelenmiştir ve üründe üretim kaynaklı hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple iade ya da değişim talebi olumlu karşılanamamıştır. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön