09 Temmuz 2014

Pierre Cardin Teslimatı Yapmayan Bayiisini Koruyor.

Pierre Cardin halıdan aldığım bir halının teslimatı için 2 ay boyunca bayiyle kavga ettim. Bayiyi 100' ün üzerinde aramışımdır. Bu süreçte Pierre Cardin halı ile de defaatle irtibata geçtim. Seçtiğim halı için beni 2 ay oyaladılar, Pierre Cardin ise sadece izledi. Kendilerine durumu sürekli bildirdim. Hiç umursamadılar, oyalamayı yaptılar.

Bu süreçte kılını bile kıpırdatmayan Pierre Cardin halı ya teşekkürlerimi arz ederim. Kendileri tenezzül edip de arayamadılar bir türlü. Çok güzel oyaladınız . Bayinizi çok güzel korudunu. Ben artık sizin gibi basit bir markadan vazgeçtim. Size bayinizle mutluluklar dilerim. Bir daha Pierre Cardin halı asla almam .

Sinan 4.000 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Merhaba; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış noktanızdan Mustafa bey ile yapılan görüşme sonucu yeni halınızı servise verdiği bugün teslimatının sağlanacağı bilgisi alınmıştır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön