15 Ağustos 2014

Pierre Cardin Takım Elbise Renk Attı.

Ben Pierre Cardin Ankara Antares Şubesinden kahverengi bir takım elbise almıştım. Takım elbiseyi aldığımda satış personeli elbisenin garantili olduğunu bozulma, renk atması gibi durumlarda garanti kapsamında olduğunu belirtmişti. Ancak 01.01.2014 tarihinde 600,00 TL'ye aldığım takım elbiseyi altı ay giymeden pantolonun rengi attı.

Ben bir kamu kuruluşunda Müfettiş olarak görev yapmaktayım. İşim gereği sürekli olarak takım elbise giyerim ve sık sık ta alışveriş yaparım. 600,00 TL verdiği elbiseyi 6 ay giyemedim... Bir daha bu markadan alışverişte yapmayacağım, gerekli hukuki işlemlere de mutlaka başlayacağım. Mademki renk atmasına garanti yok garanti nedir o zaman anlamış değilim.

Adem 806 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın İlgili, Konunun çözümü için müşterimiz ile iletişime geçilmiştir. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

  • Adem18 Ağustos 2014

    Kesinlikle bu markadan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Daha önce kaç defa takım elbise almıştım bu markadan ancak altı ayda rengi atmasına rağmen neden kullanıcı hatası oluyor anlam veremiyorum. Daha önce farklı firmalardan aldığım takım elbiseleri uzun süre giydim ancak hiç bozulma olmadı. Pierre Cardinin satış sonrası satmış olduğu ürüne sahip çıkmadığını açıkça görmüş oldum. Aynı gün iki takım elbise almıştım ancak diğerinde bozulma olmadı kullanıcı hatası olsa diğeri de bozulmaz mıydı. İnsan aklı ile resmen dalga geçildiğini hissediyorum. Takım elbiseyi görev için gittiğim diyarbakır ilinde sıcak olması nedeniyle ceketsiz giymiştim belilrli bir süre sonra ceketle birlikte giydiğimde pantolonda bariz bir şekilde renk atması olduğunu götürdüm. zaten daha firmaya götürdüğümde hiç bakmadan kullanıcı hatasıdır dediler. Aynı ürüne sanki ilk defa alacakmış gibi müşteri olduğumda garanti etmedikleri şey kalmıyor ancak gel gör ki bir problem olduğunda garanti kapsamında değilmiş. Böyle bir saçmalık olabilirmi. Renk atması garanti kapsamında değilse garantinin kapsamı nedir Allah aşkına. Neyse bu benim için bir tecrübe oldu. Hyatımdan Pierre Cardin markasını çıkardım. Çalışmış olduğum teftiş Kurulundaki herkese de bu olayı anlattım. Anlatmaya da devam edeceğim. Bu markayı da kimseye tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön