31 Ağustos 2016

Pierre Cardin Kalite Marka Güya Ama T-shirt Boyuyor.

Birkaç ay önce oğluma Pierre Cardin marka t-shirt aldık. Fazla giyilmediği için yıkamak dün kısmet oldu. Eşim o kadar itinalı bir şekilde elde yıkamasına rağmen tişörtün kırmızı yerleri beyaz olan bölümlerini boyayarak kıpkırmızı yaptı. Ürünün ne zaman ve nereden alındığını tam olarak hatırlayamıyor ve satış fişini de bulamıyordum. Çağrı merkezlerini arayarak durumu bildirdiğimde "fiş ya da fatura bulunamıyorsa bir şey yapılamayacağı" oldu. " Siz yine de aldığınız yere geri götürüp bir söyleyin " diyor. Ne komik suçlu olan satanmış gibi...

Oysa iyi biliyorum ki tekstilde ürünler son yıkamadan geçirilir ve boya akıtıp akıtmadığı kontrol edilir. Bunu sıradan bir firma bile yaparken "kaliteyiz" diyen bu firma yapmamış demek ki! Yanı sıra "ürünün satış fişi yoksa kaldır, at". Var mı böyle bir şey? Fişi yakasına iğneleyip öyle mi gezelim? Ürünün sizin olduğunu başka anlama yolunuz yok mu? Çok yazık!

Türker 671 Okunma

Cevaplar

  • Türker 09 Eylül 2016

    Firmadan aradılar, ürünü en yakın mağazalarına götürmemi ve ürün incelemesi talep ettiğimi belirtmemi istediler. Aynen yaptım ve şimdi sonucu bekliyorum. Oysa en başta çağrı merkezlerini arayıp mağduriyetimi belirttiğimde fiş ya da fatura yoksa hiçbir şey yapamayız demişlerdi... Sabırla bekliyorum ve sonucu da buradan paylaşacağım, bakalım ne olacak?

  • Pierre Cardin Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın İlgili, Müşterimize konu ile ilgili bilgi iletildi. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön