03 Temmuz 2014

Pierre Cardin Halı'da Tüylenme Geçmedi.

İnternetin halıcısından Pierre Cardin halı aldım üstünden 1 yıl geçmesine rağmen tüylenme geçmedi. Günde 4-5 kez süpürüyordum en sonunda internet halıcısını aradım beni fabrikaya yönlendirdi. Fabrika halıyı geri aldı aynısından tekrar yolladı ondada aynı sorunları yaşadım.

Aradığımda bu modelin hav yaptığını normal olduğunu geri alamayacaklarını söylediler. Hav yapan halıyı neden satıyorsunuz ben bunu çöpe atacağım hergün süpürmektense dedim bu seriyi artık üretmediklerini değişim olamayacağını söylediler. Onca parayı çöpe attık. Hav'lı halıyı ne diye satarlar. Kesinlikle şikayetçiyim.

Renan 4.598 Okunma

Cevaplar

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Merhaba; Fabrikaya gitti incelendi zaten.yenisi verildi diye belirtmişsiniz aynı satış noktası internet halıcınız ile irtibata geçebilirsiniz. Bilginize,

 • Renan 11 Temmuz 2014

  Hangi satış noktası ?? Halıyı internetin halıcısı.com dan aldım...

 • Renan 07 Temmuz 2014

  F brikaya gitti incelendi zaten.yenisi verildi.yenisi de aynı.arayıp soyledim fakatürün stoktan kalktı deyiphiçbir şey yapılamayacağını söylediniz

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi03 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz; PİERRE CARDİN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PİERRE CARDİN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halınızı faturanızın fotokopisi ile birlikte satış noktasına bırakınız. Garanti kapsamında fabrikamıza incelemeye gelecektir. Gereği neyse yapıldıktan sonra bayi tarafınıza bilgisini verecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön