31 Ekim 2016 #6817954

Pierre Cardin Halı Yamuk Ve Lekeli

İzmir Balçova halı sarayından 4 haziran'da altamira halı aldım ve odamın ölçülerini verdim. Halı bana teslim edildiğinde yamuk ve lekeli idi. Halıyı aldığım bayiye götürdüm ve fabrikadan tekrar talep edeceklerini söylediler. Bir ay sonra tekrar halı geldi fakat gene yamuk ve lekeli idi.


Bayiye halıyı iade edip başka halı seçmek istediğimi söyledim fakat kabul etmediler fabrika iade kabul etmiyor ve kullanıcı hatası olduğunu belirttiler. Fabrika tekrar halı gönderecekmiş ve onu kesip bana vereceklermiş. Ben bu halıyı neden iade edemiyorum noktasında bayinin söylediklerine çok güvenmedim ve böyle giderse tüketici haklarına başvuracağım.

Sena 5.776 Okunma

Cevaplar

 • Sena03 Kasım 2016

  tabi ki eve gittiğimde barkodu bildirebilirim fakat fabrikaya gönderilme tarihleri ile alakalı olarak bilgim yok. Çünkü ben halıyı aldığım mağazaya teslim ettim ve kendileri gönderdiler sizlere.

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi03 Kasım 2016

  Merhaba ; Konu ile ilgili olar ak iade işleminde yaptırım uygulayamıyoruz. Halızın altında etiketinde barkod numarası bulunmaktadır. 00 yada 000 ile başlar tarafımıza iletmenizi ve hangi tarihlerde fabrikaya gönderdiğinizi de bilmemiz gerekir fabrikadan sorgulatma yapalım. İyi Günler Dileriz.

 • Sena03 Kasım 2016

  Merhaba, ben halıyı 2 kere bayiye götürdüm. 3. kezde götürdüm fakat inceleme sonrası bana geri dönüş kullanıcı hatası olduğu yönünde. Ben halıyı nasıl kendim yamuk hale getirmiş olabilirim? Halıyı iade etmek istiyorum diyorum onu da kabul etmiyorlar. En son çare tüketici haklarına gitmeyi düşünüyorum.

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; PİERRE CARDİN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, PİERRE CARDİN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak halılarımız üretimden kaynaklı hatalar için 2 yıl garantilidir. Halı yada halılarınızın faturanızın fotokopisi ile birlikte şikayetinizi belirterek almış olduğunuz mağazaya bırakmanızı rica ederiz. Garanti kapsamında kalite kontrole incelemeye fabrikamıza gelecektir. Fabrika sonucunu beklemeniz gerekmektedir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön