25 Mart 2013 #1703852

Pierre Cardin Halı Güneş Gören Kısım Kahverengiden Yeşile Döndü!

Malum markadan 1 halı ve 2 yolluk olmak üzere takım halı aldık büyük halı pencere yanında halının güneş gören kısmı resmen yeşerdi acaba dedik eve gelenlere de sorduk tuhaflık var mı diye herkes evet deyince emin olduk güneş gören yer yeşil diğer taraf kahverengi bir halımız oldu, yolluklar ise sökülüyor sanki model su taşı gibi olan yerlerdeki ipler çıkıyor.


Kodu elysee 0852a durumu aldığımız mağazaya bildirdik tabii satarken gösterdiği ilginin %35ni gösterdi halıyı merkeze kontrol için gönderdiler sonrası size kalmış biz yardım edemeyiz dediler ??? Aradan birkaç hafta geçti ses çıkmadı aradık müşteri hizmetleri konu bizle alakalı değil dedi nerdeyse 3 ay olacak hala ses yok evde halı yok.

İlkay 362 Okunma

Cevaplar

 • İlkay15 Nisan 2013

  şikayetvar.com sağolsun varolsun, onca ay uğraştık sonuç alamadık ,sayenizde ulaşılmaz olan müşteri hizmetleri bizi kendisi aradı ve hatalı ürünlerden rengi değişenin yenisini getirttik. Tabii bu arada bayii ,bölge dağıtımı bölge dağıtım bayiyi ve bayi aynı zamanda imalatçı firmayı suçladı durdu anlıycanız suç yine sahipsiz kaldı ama gerçek olan şu ki hepsi birden suçlu ve danışıklı döğüş örneği sergiliyorlar. Bakalım 2 adet yolluk ne zaman gelecek bu ikinci hafta geçtiğimiz hafta satıcıya "tek gayesi satış" sorduk daha kayseri depoya yollamamışlar hafta ortası bir daha soracağım olmazsa bir gelişme telefon trafiğine başlayacağız yine mecburen. Pierre cardine dipnot : Bu halı "rengi değişen" yine aynı yere serildi dolayısıyla aynı şekilde bir hata oluşur ise bize aylarca eziyet etmeden değişirsiniz yada güneş gören mekanlara serilecek bir ürününüz var ise onu gönderirsiniz inşallah.

 • İlkay03 Nisan 2013

  Sayın Pierre Cardin, Bayiilerinizi belirlerken seçici olmanız kendi menfaatinizedir. Yada mevcut bayiinize bir çeki düzen veriniz ürünü stamakla iyi bayii olunmaz. örnek :İshak İnevi Halı ve Mobilya satış sonrası müşteri şikayetleri ve sorunları konusunda yardımcı olma hususunda son derece olumsuzlar , tüm sorumluluk ve süreç takibini müşteriye yıkıyorlar ilgilenmeme konusunda çok başarılılar. Sigortadan halımız gelmiş tenezzül edip haber vermiyorlar merkezle konuşup değişim sürecini başlatmıyorlar.Bizde o numara senin bu numara benim işi gücü bırakıp uğraşıyoruz aylardır. Ayıptır,günahtır yahu.

 • İlkay02 Nisan 2013

  25 Marttan beri pierre cardin'den ses yok iplik atan halıların evden alınması ile ilgili son görüşmemizden beri 8 gün geçti. kendileri satan bayiye ulaşamadıklarını söylediler ve bir daha dönüş yapmadılar. bakalım daha kaç ay uğraşacağız :(:(:(

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi26 Mart 2013

  0 (537) 350 25 86 numaralı hattınızdan ulaşamamaktayız ve tekrar aradık hattınız kapalıydı.Sizden ricamız halılarınızı hangi tarihte aldınız 1 yılınız doldumu dolmadıysa 0 212 494 45 62 veya 0 212 494 51 81 den bizi aramanızı rica ediyoruz.

 • İlkay25 Mart 2013

  Acaba iletişim bilgilerimize sahip misiniz ki,tarafımıza ulaşamadınız? Tarafınızdan kimse aramadı. Sanırım müşteri hizmetleri klişeleriyle karşı karşıyayım yine :( Ben çok uğraştım şimdi siz ulaşın bana ,hizmet adı altında eziyet veriyorsunuz. Suç bizde ne diye markaya aldanıp parayla dert satın alıyoruz ki.

 • Pierre Cardin Halı Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak tarafınıza ulaşamadık 0 212 494 45 62 den bize ulaşmanızı rica ederiz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön