23 Şubat 2013

Pierre Cardin Halı Gelen Ürünün Rengi Farklı!

20. 02. 2013 tarihinde almış olduğumuz 2735-A halı tarafımıza teslim edildi. Ürünün renklerinin farklı olduğunu anladık. Karaman'da ki Gazipaşa Caddesinde bulunan Türkmenler halı ve mobilya mağazasına yaptığımız müracaatta halıyı geriye alamayacaklarını veya bir başka modelle değiştiremeyeceklerini söylediler.

Ancak halı herhangi bir sebepten dolayı zarar görürse garanti kapsamına girdiğinden ve de sigortalı olduğundan değişeceğini söylediler. Yani ben illaki yanıltıcılığa gidip halıya zarar mı vereyim?Mağaza bana bunu demeye çalışıyor ve diyor ki ilk 10 ay içinde halıya zarar vermeyin ürün seri üretimde olduğundan değişmez aynısı gelir. ben başka bir modelle değiştirilmesini istiyorum.

Yaşar 172 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi26 Şubat 2013

    Ana bayisi Esse halı yetkilisi Engin beydir.0352 224 67 24-25 sizlerde görüşebilirsiniz.Fabrika satış mağazamız olmadığından dolayı bayilere karşı yaptırımımız bulunmamaktadır.

  • Yaşar26 Şubat 2013

    firmanıza çok çok teşekkür ederim.Gerçekdende müşteri memnuniyetine önem veriyormuşsunuz,kardeşim ben katologda ve internet sitenizdeki gösterdiğiniz modelle gelen halının renklerindeki ton farkı var halımı bir başka modelle değiştirin diyorum size ayrıca halıyı bana bedavadan vermedinizki parasıyla satın aldım. yapacağınız şu halıyı satan şubeye tlf. açıp elinizdeki bir başka modelle değiştirin diye talimat vereceksiniz, ellerinde şu anda beğendiğimiz bşka modelde mevcut. iş bu kadarbasit. Yani sizde müşteri memnuniyeti değil malı stalımda gerisi önemli değil zihniyeti var.

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; PİERRE CARDİN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PİERRE CARDİN HALI’ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Üretim kaynaklı bir hata olmadığı sürece sizin siparişiniz üzere gelen halının değişimi firmamız tarafından kabul edilmemektedir.Tali bayilere bu konuda herhangi bir yaptırımımız bulunmamaktadır. Bilgilerinize İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön