13 Mayıs 2013 #1795189

Pierre Cardin Halı Değişimini İstiyorum!

1, 5 aydır sigortalı halımın değişmesini bekliyorum. Müşteri hizmetlerine iki kez ulaşabildim. Birinde gerekli evrakları göndermemi istediler, hemen APS ile yolladım. Araya araya 10. gün sonra evrakların ellerine ulaştığını, ilgilendiklerini söylediler. O zamandan beri de telefonu açan yok.


Halıyı aldığım firmaya ettiğim telefonlar 50 yi aştı. Burada da çözüm bulamazsam tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağım. Artık pierre cardin halı reklamlarını görüp duydukça kan beynime sıçrıyor. Bu kadar umursamazlık olmaz.

Sema 174 Okunma

Cevaplar

  • Sema13 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, her alışverişte geçerli olan fişin saklamamam gereken kısmını, yani kredi kart slipinin neden geçerli olmadığını anlayamadım. Faturam olmasaydı cebime sigorta aktivasyon kodunu yollamazdınız.Üstelik size garanti belgesinin de fotokopisini yolladım.Firmayla mailleşerek de sorunu çözmeniz mümkünken müşterinizi yokuşa sürüyorsunuz. Yarın erkenden APS ile fişi yollayacağım. Bakalım bu defa ne bahane bulacaksınız.

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön