17 Ağustos 2015

Pierre Cardin Halı Çocuk Odası Halısı!

Kızımın çocuk odasına aldığımız halınız temizliği oyuklu desenden dolayı çok zor oluyor (leke ve üzerine yapışan her şey). Aldığımız yer rahat kullanabileceğimizi sorun çıktığında sigortalı olduğunu belirtti. Durumu anlattığımızda kendilerinin yapacakları bir şey olmadığı ve sinir harbi yaşayarak firmanızın halılarını böyle olduğunu söylediler.


Biz sizin firmanızın diğer ürünlerini de rahatlıkla ve kaliteyle kullanıyoruz. Konu ufak çocuk odası halısı olunca sizinle irtibata girmeyi tercih ettim. İlgilenerek tarafımıza yine firmanızın başka bir halısını kızımın odası için talep ederek tarafımıza dönülmesini rica ederim.

Gökhan 1.630 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Merhaba; PİERRE CARDİN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PİERRE CARDİN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak 444 97 72 çağrı merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön