19 Mart 2013

Pierre Cardin Halı Lekeler Çıkmıyor!

Pierre Cardin halının İstanbul kartaldaki bayisi vizyon halıdan aldığım 6 parça halının lekelerinin çıkmaması üzerine halıyı aldığımız kartaldaki bayisine başvurdum kendisi de çıkmayan lekelerle ilgili işlem yapamayacağını ancak sigorta kapsamında olduğunu söyleyip sigorta merkezine başvurmamı söyledi.

Bende verdiği numarayı arayıp halıların değiştirilmesini talep ettim aradan biraz zaman geçtikten sonra bugün sigorta merkezinden telefonuma mesaj attılar ve halının süresinin 1 sene geçtiği için değiştirilemeyeceğini yazmışlar. Ama ben halıyı 1 ocak 2013 günü aldım ve daha kullanalı 3 ay olmadı. Bunun dışında iletişim hattında konuştuğum kişi çok kaba davrandı. bu konuda şikayetçiyim

Emre 295 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba; Konu ile ilgili olarak tarafımızdan yapılacak bir açıklama olmamakla birlikte elimizdeki faturaya göre süreç işlemektedir. Bilginize.

  • Emre19 Mart 2013

    EVRAKTA YANLIŞLIK OLDUĞUNU BİLDİRDİK BİZ ÜRÜNÜ FİRMADAN 1.OCAK 2013 TE ALDIK ÜRÜN NASIL 31 ARALIK 2012 DE SİGORTA YAPILIYO BUNU AÇIKLARMISINIZ

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak sigorta yetkililerinde bulunan faturanızda tarih 2012 bu seneye takiben 1 seneniz dolmuş olarak evrağınız mevcuttur. Vermiş oldukları kararlara göre herhangi bir müdahalede bulunamıyoruz.Elimizde ki evraklara göre işlem yapılmaktadır. Bilginize, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön