Pierre Cardin Halı Hatalarını Kabul Etmiyorlar!

Abdüssamet Y. |

5 ay önce 3 parça antre halısı aldım. 80x150 cm ve 80x300 cm halılarda hata çıktı. 80x300 cm halıyı fabrikaya gönderdik, 80x150 cm halıyı mağazadan direkt değiştirdik. O da hatalı çıkınca onu da fabrikaya gönderdik ancak fabrika hatayı kabul etmedi. Tekrar gönderdik, yine kabul etmediler. Geri gönderdiler, hem de halıyı kirletip öyle paketlemişler. Üstelik halıyı ne almaya gelen var, ne de bırakmaya gelen var. Kendi arabamla bu çileyi çekiyorum. Böyle ticaret ahlakı olmaz. Pierre Cardin, markadır dedik, kalitedir dedik, aldık, bir sürü para ödedik, aldığımız hizmet kötü. Halıdaki hatayı nasıl göremiyorlar anlamıyorum. Bir de rapor tutulmuş hata yoktur diye. Fotoğrafları paylaşıyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  08:59

  Merhaba;

  PİERRE CARDİN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız,

  PİERRE CARDİN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Sizlere daha kolay yardımcı olabilmemiz için lütfen;
  Sorun yaşamış olduğunuz halı ya da halıların desen kodu, ebadı,barkodu 00 yada 000 ile başlar hangi satış noktasından ne zaman satın aldığınızı ve rapor numarasını tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

  İyi günler dileriz…