27 Ağustos 2013

Pierre Cardin Halı Halıdaki Keçeleşme İçin Kullanıcı Hatası Denildi!

Yolluk ihtiyacımız için Bursa mağazanız Halı Evi'nden yolluk aldık. Satıcının bize sattığı yolluğu 3 ay gibi bir süre kullandık. Shaggy tipi yolluklar üç ay boyunca döküldü. En çok kullanılan kısımlarda keçeleşmeler oldu. 3 ay boyunca (üzerine basmak ve) süpürmek dışında hiç bir uygulamada bulunmadık. Halı Evi mağazasına ürünleri geri götürdük. Etiketlerinde "Halı Evi" yazan ürünler fabrikasına gönderilip incelendi ve kullanıcı hatası olduğu tarafımıza bildirildi.

Üzerine basılıp elektrikli süpürgeyle süpürülünce 3 ayda bozulan bu ürünleri satan ve neresi olduğunu bilmediğimiz fabrikada fason üretim yaptırıp kendi etiketini basan bir mağaza ya bizim tek gitme nedenimiz "Pierre Cardin" ismi idi.

Tevfik 563 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik23 Ekim 2013

    Pierre Cardin mağazasında müşteriye Pierre Cardin dışında ne olduğu belli olmayan ürünler satılma ihtimali var..........!!!

  • Tevfik23 Ekim 2013

    pierre cardin mağazasında her türlü pierre cardin dışı ürünler de satılıyor. tezgahtarın sizi yönlendirmesine dikkat etmek gerekir!!!

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak almış olduğunuz halı kalitemizin dışında farklı firmaya aittir. Bayi ile ilgili şikayetiniz gerekli birimlere iletilmiştir. Teşekkür Ederiz. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön