06 Mayıs 2013

Pierre Cardin Halı Değişime Giden Halının Aynısını Yeni Diye Gönderdiler!

27/12/2012 tarihinde Kocaeli Pierre Cardin Halı Bayisi olan Kısmetim Çeyiz Mağazasından Pierre Cardin halı satın aldım. Halının birinde ip atması olmuş ve leke tutmaz denen halı leke tutmuştu. Bu halı 2013 ocak ayı içersinde alınan bayiiye teslim edilip fabrikaya gönderildi. Bayi tarafından bize söylenen sigortalı olduğu ve yeni halının bize en kısa zamanda teslim edileceği söylendi.

4/05/2013 cumartesi günü fabrikadan gönderildiği denen halı eve getirildi ve paketten halıyı çıkarttığımızda tam bir sürpriz olmuştu çünkü halı bizim gönderdiğimiz halı idi ip atmasının olduğu yerden ipi sökmüşler ve oracıkta boş bir adacık oluşmuş lekeli olan bölüm ise aynı şekilde eski halıyı bize göndermişler.

Bayram 237 Okunma

Cevaplar

  • Pierre Cardin Halı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; PIERRE CARDIN HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyar, PIERRE CARDIN HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak 1 yılı dolmayan halınızda leke varsa 0212 494 51 81 sigortha hattını arayarak değişimini isteyebilirsiniz. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön