04 Haziran 2013

Pierre Cardin Değişim Yapmıyor!

2012 Mart ayında Pierre Cardin Armonipark şubesinden çanta aldım. Çantayı nişan alış verişinde aldığım için sağ tarafında ki çökmeyi geç farkettim. Nisan ayında üretici firma ile iletişime geçtim. Çantanın resimlerini çekip göndermemi istediler. Yapılan incelemeler sonucu çantaya hiç birşey yapamayacaklarını, çantalarda çökme olabileceğini söylediler.

Çantadaki çökme kullanıcı hatası olmaması vede 2 sene garantili olmasına rağmen değiştirilmiyor. Pierre Cardin kalitesine güvenip hiçde azımsanmayacak paralar ödeyerek çanta alıyoruz. Müşteri memnuniyetinin asgari düzeyde olduğunu hiç düşünmemiştim. Bu çanta Pierre Cardin'den yaptığım ilk alış veriş değildi ama tutumları sayesinde son alış verişim oldu.

Aysegul 309 Okunma

Cevaplar

  • Aysegul11 Haziran 2013

    Pierre Cardin'in genel müdürlüğünü arayıp müşteri temsilcisine şikayetimi aktardığımda "Pierre Cardin olarak daha çok tekstil ürünlerine destek veriyoruz"cevabını aldım.Çantalarla üretici firma olan Elit Çanta ilgileniyormuş.Madem siz ilgilenmiyorsunuz çantanın önüne Elit Çanta yazın biz de Pierre Cardin sanıp almayalım.Örneğin;bir tv aldığımda bunun markası X ise bir sorunla karşılaştığımda, o tv’nin yapıldığı Y ya da Z markası beni ilgilendirmez.Benim muhatabım X MARKASIDIR.Çünkü ben o TV’yi X marka olduğu için almışımdır.Bu bağlamda Pierre Cardin’in yaptığı konuyla kendisi ilgilenmeyip üretici firmayla müşteriyi muhattab etmesidir.(ki haklı olmanıza,bunu da bilmelerine karşın sonuç değişmiyor.DEĞİŞİM YAPILMIYOR GARANTİ VERİLMESİNE RAĞMEN. Pierre Cardin’e bu tutumu yakıştıramadım..!!!!!!

  • Aysegul07 Haziran 2013

    Firmanın ne diyeceğini ben söyleyeyim yapabileceğimiz birşey yok.Çanta da çökme olabilir.İyi de çanta üretim hatası kendi hatalarını müşteriye yüklüyorlar.Kullanıcı hatası değil üstelik garantisi var dediğimde ise alırken görseydiniz,sıcağı sıcağına olsa birşey yapabilirdiğe getirdiler olayı.Evet bundan sonra aldığım çantaların özellikle içini boşalttıracağım ki çökme varsa rahatlıkla görebileyim.Haklıyken haksız duruma düşmek böyle birşey işte.Neyse bir daha kendim almayacağım gibi hiç kimseyede tavsiye etmeyeceğim.Aldığım çantadan hayır göremeyeceksem ne anlamı var o kadar para vermenin.

  • Pierre Cardin Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön