Pierre Cardin Baby Bebek Arabasının Kolu Sorunlu!

Güllü Sözügeçer G. |

08/03/2013' de internet üzerinden bebek arabası ( Pierre Cardin bebek arabası 2080 mavi) satın aldım. Aldıktan birkaç ay sonra arabanın sürme yönünü değiştirdiğim kolda sorun çıktı. Bu kol yerine tam oturmuyordu. Bebek arabasını bir yükseklikten çıkartırken onu tutan tırnaklardan çıkıyordu. İki defa aynı sorundan tamire yolladım. Üçüncüye aynı sorun yaşayınca ürünü değiştirmelerini istedim. Değişim yapamayacaklarını ama tekrar yollarsam yeniden yapıp göndereceklerini söylediler. Üçüncü defada yolladım. Bebek arabası sadece iki hafta gitti. İlkbahardan bu yana kullanamıyorum. Markaya güvenerek almıştım. Çevremdeki herkese bu markadan almamalarını söylüyorum ve yaşadığım sorunu anlatıyorum.

Etiketler :

Gövde ve Kolluk Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  15:36

  Sayın Tüketici

  Satın almış olduğunuz PS-2080 bebek arabası 2010 -2013 yılları arasında satışı yapılmış bir ürünümüzdür. Ürün ile alakalı size yaşatılan sıkıntılardan dolayı tarafınızdan özür dileriz. Cevap alamamanızın sebebi şirketimizin markayı 2014 yılında devralmasından dolayıdır. Ürününüzü teknik servisimize ulaştırmanız durumunda sorununuzu çözüme kavuşturabileceğimizi umuyoruz.
  0212 671 92 00 nolu iletişim numaramızdan teknik servis ile görüşerek ürünü ne şekilde tarafımıza ulaştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 • Güllü Sözügeçer G.
  18 Aralık
  08:59

  Şikayetimle ilgili firmadan her hangi bir dönüş olmadı.Pek umursamadılar demek ki