07 Haziran 2013

Pierre Cardin Ayakkabıda Açılma!

YKM Optimum mağazasından almış olduğum Pierre Carden marka ayakkabının sağ uç kısmında açılma meydana geldi. İlk şikayetimde tamir edip geri gönderdiler. İkinci defa aynı yerden açılma oldu iade talebiyle tekrar mağazaya götürdüm. R52849-30265 nolu, 30/05/2013 tarihli raporda "yapılan inceleme sonucunda üretim ve malzeme problemine rastlanmamıştır.

Aaçılma, burun kısmının temas ettiği yüzey ile arasında oluşan aşırı gerilimden kaynaklanmaktadır. Üründe üretim kaynaklı bir hata bulunmadığından iade talebiniz kabul edilmemiştir". denilmek suretiyle komik ve kabul edilemez bir rapor ortaya çıkmıştır. Tekrar değişim talebi ile geri gönderdim.

Yusuf 96 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 10 Şubat 2014

  Müşteriye konu hakkında ilettikleri bilgiyi neden burada da paylaşmıyorlar. Paylaşsınlar ben izin veriyorum. Kesinlikle yalan.

 • Yusuf 10 Şubat 2014

  Sadece 1 defaya mahsus bana hatalı ayakkabı satmış oldular. Artık Bu gruba ait hiçbir malı kullanmıyorum ve kullanmayacağım.

 • Yusuf 17 Haziran 2013

  Arayan kişi, şuan inceleme aşamasında olduklarını söylemekle yetindi. Çözüme ilişkin hiçbir yaklaşım veya izlenim göremedim.

 • Pierre Cardin Temsilcisi07 Haziran 2013

  Sayın İlgili, Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi. Saygılarımızla, Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön