Pierre Cardin Ayakkabıda Açılma!

Yusuf C. |

YKM Optimum mağazasından almış olduğum Pierre Carden marka ayakkabının sağ uç kısmında açılma meydana geldi. İlk şikayetimde tamir edip geri gönderdiler. İkinci defa aynı yerden açılma oldu iade talebiyle tekrar mağazaya götürdüm. R52849-30265 nolu, 30/05/2013 tarihli raporda "yapılan inceleme sonucunda üretim ve malzeme problemine rastlanmamıştır.

Aaçılma, burun kısmının temas ettiği yüzey ile arasında oluşan aşırı gerilimden kaynaklanmaktadır. Üründe üretim kaynaklı bir hata bulunmadığından iade talebiniz kabul edilmemiştir". denilmek suretiyle komik ve kabul edilemez bir rapor ortaya çıkmıştır. Tekrar değişim talebi ile geri gönderdim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf C.
  10 Şubat
  14:54

  Müşteriye konu hakkında ilettikleri bilgiyi neden burada da paylaşmıyorlar. Paylaşsınlar ben izin veriyorum. Kesinlikle yalan.

 • Yusuf C.
  10 Şubat
  14:53

  Sadece 1 defaya mahsus bana hatalı ayakkabı satmış oldular. Artık Bu gruba ait hiçbir malı kullanmıyorum ve kullanmayacağım.

 • Yusuf C.
  17 Haziran
  20:28

  Arayan kişi, şuan inceleme aşamasında olduklarını söylemekle yetindi. Çözüme ilişkin hiçbir yaklaşım veya izlenim göremedim.

 • 07 Haziran
  15:02

  Sayın İlgili,

  Müşterimize konu hakkında bilgi iletildi.

  Saygılarımızla,

  Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri