Pidosan PVC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mesut sonuçtan çok memnun

Pidosan Pvc Montaj Sorunu

2.547
Mesut
Mesut 12 Mart 2022 09:05
Çözüldü
Mesut'un Teşekkür Mesajı
“İlgilendikleri için Pidosan ve ekiplerinden teşekkür ediyorum.”

Yeni almış olduğum dairede PVC pencere ve montaj sağlıklı değil, köşelerden soğuk ses rüzgar giriyor. Pidosan'ı aradım gelir baki verip, çözdüklerini söylediler. Ancak gece hava soğuduktan sonra baktım hâlâ menteşelerinden rüzgar soğuk geçiyor. Tekrar aradığımda garantisi bitmiştir ücretsiz olmaz dediler! Yapamadıkları ve ya eksik yaptıkları iş için neden ücret ödemek zorunda kaldığını anlam veremedim.

Pidosan PVC Logo
Pidosan PVC14 Mart 2022 16:59
Mesut
Mesut17 Mart 2022 10:54

İlgilendikleri için Pidosan ve ekiplerinden teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
66
6 gün önce

Pidosan PVC Ankara Pidosan Fabrikasından Alınan Rehau Doğramalarında Problemler

Ankara Pidosan fabrikasından Rehau doğrama taktırdık. Camlardan birisi kendi kendine çatladı, ayrıca doğramalardan (dünyanın en iyisi denmesine rağmen 80 lik Rehau 3 cam) inanılmaz rüzgar giriyor. Fabrikayı aylardır arıyorum, bayii zaten ilgilenmiyor.  Fabrikadan bir müdüre ulaştım, o kişide montaj...

profile
3
06 Şubat

Esertepe Pidosan PVC Kimse İlgilenmiyor!

Etlik Esertepe salı pazarında inerken Pidosan kimse ilgilenmiyor yaptığı işçilik hiç iyi değil işini iyi biliyor yalan dolan ben yaptırdım çok pişman oldum 10 kere çağırdım bir kere 2 kere geldi hiçbir şey yapmadı aldığı parayı nasıl yiyecek bilemedim.

profile
265
18 Ocak

Pidosan PVC Ev Camları Kötü

Ankara'da evimizin bütün camlarını bu firmaya yaptırdık ve çok fazla para verip iyisi olsun diye düşünürken camların hepsi hava alıyor camların içi buğu yaptı çok kötü duruyor ve cam aralarından soğuk geliyor aradığımızda hiçbir muhatap bulamıyoruz ne yazık ki.

Pidosan PVC Ev Camları Kötü
Pidosan PVC Ev Camları Kötü
Pidosan PVC Ev Camları Kötü
profile
23
18 Ocak

Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti

videoplayer-icon

Villalara yaptırdığımız pencere kapı doğramaları Pidosan marka olup, kapama kolları nizami çalışmamakta, kilit sistemi aynı şekilde... Açıkçası bu markayı tercih etmenin pişmanlığını yaşıyoruz, camlardan sürekli soğuk hava içeri giriyor, kapatmak için resmen kapı ile mücadele vermek zorunda kalıyoru...

Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti
Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti
profile
438
28 Aralık 2022

Pidosan Pvc Pidosan Cam Ve Balkon Sorunu

Van'da 13 villa projemiz için tüm cam, sürgü sistemleri Pidosan firmasından kullandık, çamlarımız hava alıyor, kilitler bozuk, kollar kapanmıyor. Çözüm üreten yok. Bir senedir çözüm üretmelerini bekliyoruz ama pek umudumuz yok, yazık bu firmaya ki bizi mağdur ve mahcup etti.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .