Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Pidosan PVC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pidosan PVC   Kompozit Kapı

1.941
Özer
Özer 22 Haziran 2022 17:29

18.05.2022 tarihinde Kompozit WC iç kapısı yaptırdım ancak kilit iç kolu kısa olduğundan kol sıkma vidası kurtulup iki kez kapı kolu boşaldı. Bir kez dışarıda bir kezde içeride kilitli kaldık. Durumu ilgililere bildirmeme rağmen bugüne kadar kilit iç kolu uygunu ile değiştirilmedi. Bu nedenle satış sonrası müşteri memnuniyeti hiç iyi değil.

Pidosan PVC Logo
Pidosan PVC28 Haziran 2022 10:59

Benzer Şikayetler

profile
3
06 Şubat

Esertepe Pidosan PVC Kimse İlgilenmiyor!

Etlik Esertepe salı pazarında inerken Pidosan kimse ilgilenmiyor yaptığı işçilik hiç iyi değil işini iyi biliyor yalan dolan ben yaptırdım çok pişman oldum 10 kere çağırdım bir kere 2 kere geldi hiçbir şey yapmadı aldığı parayı nasıl yiyecek bilemedim.

profile
265
18 Ocak

Pidosan PVC Ev Camları Kötü

Ankara'da evimizin bütün camlarını bu firmaya yaptırdık ve çok fazla para verip iyisi olsun diye düşünürken camların hepsi hava alıyor camların içi buğu yaptı çok kötü duruyor ve cam aralarından soğuk geliyor aradığımızda hiçbir muhatap bulamıyoruz ne yazık ki.

Pidosan PVC Ev Camları Kötü
Pidosan PVC Ev Camları Kötü
Pidosan PVC Ev Camları Kötü
profile
23
18 Ocak

Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti

videoplayer-icon

Villalara yaptırdığımız pencere kapı doğramaları Pidosan marka olup, kapama kolları nizami çalışmamakta, kilit sistemi aynı şekilde... Açıkçası bu markayı tercih etmenin pişmanlığını yaşıyoruz, camlardan sürekli soğuk hava içeri giriyor, kapatmak için resmen kapı ile mücadele vermek zorunda kalıyoru...

Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti
Pidosan PVC'den Şikayetçiyim,Pişman Etti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ays
Ays
 

Bütün ana firmalar ürettiği ürünlerin sonuna kadar arkasında dır, bu durum montaj veya kol kilit ürünlerinin montajında çıkan sorunlara bağlı olduğunu düşünüyorum,