Pidem Restaurant Pideler Pişmemiş!

İlyas K. |

Nefis güzelim pideleri mahvetmeyi başarıyorsunuz ya bravo size, size diyorum. Çünkü personel seçimleri size ait. Torium AVM' de mevcut şubenizden etli şahane pide yedim. Yedim denmez, pişmemiş pişmemiş etleri gösterdiğimde nezaketen değiştirmesi gerekirken, etli şahane böyle olur dedi. Ben Samsun Bafralı olarak pidenin her çeşidini yedim böylesini görmedim. Bence pişmemiş olarak sunuyorsanız adını çığ etli şahane değiştirip sunun.

Etiketler :

Kalite - Lezzet Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas K.
  11 Şubat
  15:43

  Teşekkür ederim ilginize ıyı calışmalar

 • 10 Şubat
  16:14

  Sn. İlyas KARA;
  Pidem Markası olarak sizlerin beklentilerini karşılamak bizim için oldukça önemlidir. Bilmenizi isteriz ki fırın derece ve sürelerimiz ürünlerimizin pişme sıcaklıkları gözetilerek düzenlenmiştir ve pidelerimiz pişmiş olarak servis edilmektedir. Şubemizle ilgili belirtmiş olduğunuz şikayet ve öneriler bizim için önemli olduğundan gerekli çalışmalar yapılmıştır. Konu hakkında uzman eğitmenler tarafından personel uyarılarak eğitimler verilmiş ve süreç takibe alınmıştır.

  Göstermiş olduğunuz hassasiyet için firmamız adına tekrar teşekkür eder, sizi tekrar restoranlarımızda görmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.