06 Şubat 2014

Picassu Marka Kışlık Botun Önü Açıldı.

Ben Adıyaman'dan genelde ailem hep Picassu'dan alışveriş yapıyoruz. Her zaman giydiğim ayakkabı Picassu. Ben 17.02.2013'te bir adet kışlık bot aldım 20 gün içinde ayakkabının önü açıldı ve üstleri yırtılmaya başladı, tabanı eridi. Ayakkabı su almaya başladı, hafiften bugünde Adıyaman şubesine geri verdim garantiye gönderecekler.

Ben Picassu'nun her ayakkabısı kaliteli ve sağlam olurdu, nedense bu böyle oldu anlamadım. Kışlık botu kötülemiyorum, sadece sizden ricam aldığım fiyatta başka ayakkabı verilmesine arz ederim.

Nadir 1.905 Okunma

Cevaplar

  • Nadir 11 Şubat 2014

    gerçekten pıcassu çok kaliteli bir markadır mennum kalıyorum hep ama bu kışlık bot neden böyle oldu bende anlamadım

  • Nadir 07 Şubat 2014

    Ben Adıyaman'dan genelde ailem hep Picassu'dan alışveriş yapıyoruz. Her zaman giydiğim ayakkabı Picassu. Ben 17.12.2013'te bir adet kışlık bot aldım 20 gün içinde ayakkabının önü açıldı ve üstleri yırtılmaya başladı, tabanı eridi. Ayakkabı su almaya başladı, hafiften bugünde Adıyaman şubesine geri verdim garantiye gönderecekler. Ben Picassu'nun her ayakkabısı kaliteli ve sağlam olurdu, nedense bu böyle oldu anlamadım. Kışlık botu kötülemiyorum, sadece sizden ricam aldığım fiyatta başka ayakkabı verilmesine arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön