Toplam çözüm sayısı
..
PhillipCapital ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Phillipcapital Menkul Değerler Komisyon Yanıltmacası

8407görüntüleme
Ferhat
Ferhat 23 Nisan 2021 23:34
Çözüldü Çözüldü
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
“Phillipcapital yetkilisi dönüş yaptı. Teşekkür ederim. Ama yarım dolarlık bir hisse de alındığında 8.40 dolar kesinti yapılmaktadır. Bütün aracı kurumlarda bu böyledir. En en uygun komisyon oranı phillipcapitalde uygulanmaktadır. Her işlem başına kesinti yapılmaktadır. Yatırımcıların dikkatine ayrıca sunulur.”

Phillipcapital  menkul değeler a. S. Yurt dışı hisse senedi alımı yapayım dedim. Aynı gün aynı hisse için kademeli alış emri verdim. 3 tane gerçekleşen hisse için ayrı ayrı 8 dolardan 24 dolar komisyon alındı. Bu müşteriyi yanıltma değil midir? siteye yaz. Her işlem başına kesinti yapacağını. Site ana sayfasında 10000 'de 8 yazıyor. Yani hayır kurumsal dürüstlük ve etik kuralları resmen çiğnediniz. Yazıklar olsun... 

Ferhat
Ferhat10 Mayıs 2021 15:34

Phillipcapital yetkilisi dönüş yaptı. Teşekkür ederim. Ama yarım dolarlık bir hisse de alındığında 8.40 dolar kesinti yapılmaktadır. Bütün aracı kurumlarda bu böyledir. En en uygun komisyon oranı phillipcapitalde uygulanmaktadır. Her işlem başına kesinti yapılmaktadır. Yatırımcıların dikkatine ayrıca sunulur.

4 Yorum

Mustafa
Mustafa09 Temmuz 2021 19:33
 

Ben Philips capitalın yerinde olsam itibarı zedelemekten sana dava açarım. İstersen 1 centlik hisse al adamlar minimum kimisyon oranı 8 dolar demişler. Bunu anlamayacak kadar aklık yok mu? Yeni yetme borsacılar kadar... Yok.

Mücahit
Mücahit08 Kasım 2021 20:14
 

Hocam merhaba philip capital hesaba para yatırma kısmın da açıklama kısmına ne yazmak gerek yardımcı olur musunuz

Ferhat
Ferhat10 Kasım 2021 15:54
 

Yurt dışı hisse alımı için

Ferhat
Ferhat10 Kasım 2021 15:55
 

Ayrıca temsilciye telefon açsanız iyi olur.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile