Emre Murat Ş. Teşekkür Mesajı

teşekkürederim. sorunum tamamen çözülmüştür.

Philipsses Ürünümün Kumandası İçin Yüksek Ücret İsteniyor

Emre Murat Ş. |

Philips hmp 3000 HD media player ürünün kumandası kırıldı. Bahçelievler teknik servisinizi aradım yenisi 70 TL dedi. Ürünü zaten 100 TL'ye almıştım. Evrensel kumandalarınız 25 TL civarı, benim cihazım evrensel kumandalarınız da uyum sağlamadı. Çünkü sadece kumandayla açılıyor. Resmen ürünü alana kadar müşteriye işiniz ondan sonra yanıltmaya çalışıyorsunuz insanları. Bundan sonra asla Philips ürünlerini almayacağım. Bir kumanda yüzünden cihazı çöpe atacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Murat Ş.
  13 Mart
  15:28

  teşekkürederim. sorunum tamamen çözülmüştür.

 • Emre Murat Ş.
  13 Mart
  15:27

  philips firmasına gösterdiği ilgi, alaka ve anlayıştan dolayı teşekkür ederim. sorunum tamamen çözülmüştür. ayrıca tarafıma dönüş yapan müşteri temsilcisi hilal hanıma sorunuma insan odaklı yaklaşımıdan, hizlı ve çözüm odaklı şekilde yardımcı olmasından dolayı kendisinede teşekkür ederim. philips bu şekilde müşterilerine hizmet verdiği taktirde bende herzaman müşterisi olmaya devam edeceğimi belirtmek isterim

 • 10 Mart
  10:44

  “Sayın Müşterimiz,


  Philips servis yönetimi olarak garanti harici ürün onarım bedelleri için servislerimize tavsiye ettiğimiz fiyatları düzenli olarak yayınlamaktayız. Rekabet kurulu kanunları ve Serbest Piyasa kuralları gereği, Yetkili servislerin garanti harici bir işlem için uygulayacağı ücreti dayatmamız ne yazıkki pek mümkün değil.

  Yinede aşağıda ki konuyla ilgili servislerimizle görüşüp gereken iyileştirmeleri yapmalarını sağlayacağız.